Мектеп әкімшілігі

Абенов Рахматулла Алимович

Мектеп директоры

Абенов Рахматулла Алимович 1969 жылы 23 қаңтарда Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы, «Жүйнек» ауылында дүниеге келді. 1977 жылы «Шыпан» сегіз жылдық мектебіне қабылданып. 1984 «Шыпан» сегіз жылдық мектебін бітірді. 1984 жылы Түркістан қаласындағы Ыбырай Алтинсарин атындағы педагогика білім жұртына оқуға түсіп, 1988 жылы оқуды бітірді. 1988 жылы әскер қатарына шақырылып, Отан алындағы қызметін 1990 жылы атқарып келді. 1990 жылы «Шыпын» мектебіне жұмысқа кабылданған. Қазіргі таңда осы мектептің директоры.

Бабатаев Эльбрус Зияндинович

Оқу ісі жөнінде директор орынбасары

Бабатаев Эльбрус Зияндинович 1985 жылы  28 мамырда Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы Жүйнек ауылы «Шыпан» елді мекенінде дүниеге келді. 2002 жылы «Шыпан» жалпы орта мектебін бітірген. 2003 жылы Түркістан қаласындағы «Халықаралық қазақ-түрік» университетіне ағылшын-түрік тілі мамандығы бойынша оқуға түсіп, 2007 жылы  сол университетті үздік бітіріп шықты. 2010 жылы қаңтар айынан бастап «Қарашық» жалпы орта мектебіне ағылшын тілі мұғалімі болып жұмысқа орналасқан. 2010 жылы қазан айында "Шыпан" жалпы орта мектебіне ауысқан, осы мектепте 2010-2015 жылдар аралығында ағылшын тілі пәні мұғалімі болып жұмыс атқарған. 2015 жылы 1 қыркүйектен бастап осы мектептің оқу ісі жөніндегі директор орынбасары лауазымы болып жұмыс жүргізіп келеді.

Кишибаева Зульфия Жунисбековна

Бастауыш сыныптар бойынша оқу ісі және тәрбие жөнінде директор орынбасары

Кишибаева Зульфия Жунисбековна 23 ақпан 1968 жылы  Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласында дүниеге келді. 1987 жылы Пед. колледжге оқуға кіріп, 1989 жылы  оқу орнын қызыл дипломға бітіріп шықты. 1990-1995 жылдары Моссква қаласындағы "Горкий" педагогикалық институтында оқыды. 2001-2004 жылдары Астана қаласындағы РКСГУ институтында қазақ тілі және әдебиеті мамандығына бітірді. 2004 жылдан бастап "Шыпан" мектебінде оқу ісінің меңгерушісі болып істеді. 2015 жылдан бастауыш сыныптар бойынша оқу ісі және тәрбие жөнінде директор орынбасары болып ауысты.
Марапаттары: Республикалық "Өрлеу"институтында білім жетілдіру курсы ең үздік  оқу ісі жөніндегі директор орынбасар жүлдегері.
Мұғалімдер күніне қала әкімінің "Мадақтамасы" 2016 жыл «Ы.Алтынсарин» төсбелгісімен марапатталды

Мамитов Ахат Османович

Тәрбие ісі бойынша директор орынбасары

Мамитов Ахат Османович 1959 жылы Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы Жүйнек ауылында дүниеге келген. 1966 жылы «Коммуна» орта мектебіне қабылданып, 1976 сол мекткпті бітіріп жүргізушілер дайындайтын ДОСААФта оқыды. 1977 жылы Совет армиясы қатарына барып, 1979 жылы армиядан қайтты. 1989 жылы Ташкент қаласындағы РПИРЯиЛ институна сырттай оқуға түсті. 1990 жылы «Шыпан» мектебіне пионер важатый болып іске қабылданды. 1991 жылдан бастап өз мамандығы бойынша орыс тілі пәнінен сабақ береді. 2001 жыл қыркүйек айынан бастап сол мектепте директордың тәрбие істері бойынша орынбасыры болды. Отбасылы. Әелі Мамитова Муяссармен екі қызды тәрбиелеп отыр.

Оңдасынов Ғалымжан Көшентайұлы

Қосымша білім беру педагогі

Оңдасынов Ғалымжан Көшентайұлы 1976 жылы 7 сәуірде Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы, «Жүйнек» ауылында дүниеге келген. 1983 жылы А.Югнаки (коммуна) атындағы мектепке қабылданып, 1992 жылы 11-сыныпты бітіріп шықты. 1999 жылы Түркістан қаласындағы Оңтүстік Қазақстан ашық университетіне  қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы бойынша оқуға қабылданды. 2002 жылы «Шыпан» жалпы орта мектебіне қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша мұғалім етіп қабылданды.

Эшметов Шомухаммад Адилович

Алғашқы әскери дайындық пәні мұғалімі

Эшметов Шомухаммад Адилович 1971 жылы 5 сәуір айында Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы, Жүйнек ауылында жұмысшы отбасында дүниеге келген. Жүйнек ауылы Коммуна орта мектебіне 1978 жылы мектепке қабылданып, 1987 жылы 10-сыныпты бітіріп шықты. 1988 жылы ДОСААФ курсын оқып сол жылы бітірді. 1989-1991 жылдары әскер қатарына шақырылып, Отан алындағы қызметін атқарып келді. 1992 жылы Фергана қаласында Мырза Ұлуғбек атындағы Университетге оқуға түсті. 1997 жылы бітіріп, дене шынықтыру және алғашқы әскери дайындық мамандығына ие болды. 1999 жылы Жүйнек ауылында әскери есеп стол бастығы болып жұмыс істеген. 2000 жылы Жүйнек ауылы "Шыпан" орта мектебіне алғашқы әскери дайындық пәні бойынша мұғалім болып жұмысқа қабылданды. 

Абдугаппарова Наима Мухитдиновна

Әлеуметтік педагог

Абдугаппарова Наима Мухитдиновна 1985 жылы «Шыпан» ауылында дүниеге келген. 2002 жылы сол мектепті бітіріп Түркістан қаласындағы Қазақстан Халықтар достығы Универсітетіне оқуға кірді. 2006 жылы Универсітетті «Бастауыш сыныптарды оқыту әдістемесі» мамандығы бойынша бітірді. 2010-жылы «Шыпан» жалпы орта мектебіне әлеуметтік педагог болып жұмысқа қабылданды. 2010 жылы Шымкент каласындагы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік Институтінің «Әлеуметтік педагогика және өзін өзі тану» мамандығы бойынша оқып бітірді.

Маматкаримова Лазиза Мирзакаримовна

Педагог-психолог

Маматкаримова Лазиза Мирзакаримовна 1983 жылы 11 мамыр күні Түркістан қаласы Жүйнек ауылы «Шыпан» елдімекенінде дүниеге келді. 1989 жылы 1 қыркүйекте 1-сыныпқа қабылданып, 1999 жылы 11 сыныпта оқып жүріп, Қазақ Еңбек және Әлеуметтік Қатынастар Академиясына қазақ тілі мен әдебиеті мамандығы бойынша оқуға түсті. 2003 жылы Оңтүстік Қазақстан Ашық университетін сол мамандық бойынша бітіріп шықты. 2001 жылы «Шыпан» орта мектебіне кітапханашы етіп жұмысқа қабылданды. 2002 жылы 15 ақпанда жұмыстан босап, сол жылы қайта жұмысқа қабылданды. 2005 жылы Қазақстан-Ресей унивеситетіне педагог-психолог мамандығы бойынша оқуға түсіп, 2007 жылы бітірді. Сол жылдан бастап осы мектепте психолог болып жұмыс істеуде.

Мұғалімдер тізімі

Абенов Рахматулла Алимович географ
Бабатаев Эльбрус Зияндинович ағылшын тілі
Кишибаева Зульфия Жунисбековна орыс-қазақ тілі
Мамитов Ахат Османович орыс тілі
Маматкаримова Лазиза Мирзакаримовна педагог-психолог, қазақ тілі
Кенжаева Санабар Гаппаровна педагог-психолог, түзету дамыту
Атаметова Холидахон Нуриддиновна педагог-психолог
Абдугаппарова Наима Мухитдиновна әлеуметтік педагог
Ондасынов Галымжан Кошантаевич қазақ тілі
Ергешова Сабахат Камалиддиновна қазақ тілі
Ибрагимова Дана Кудяровна қазақ тілі
Ирисбекова Дилдар Кудяровна қазақ тілі
Мирзараимова Сохиба Азатовна қазақ тілі
Сарсенбаев Алибек Жандуллаевич қазақ тілі
Убайдуллаева Мехрибон Тажихановна қазақ тілі
Джалмурзаева Ахмаржан Асанқызы қазақ тілі
Утешова Масъуда Амиралиевна қазақ тілі
Юлдашева Динора Гайратовна қазақ тілі
Абдраимова Хиллола Закировна қазақ тілі
Юлдашев Сабир өзбек тілі
Мамитова Муяссар Балтабаевна өзбек тілі
Ибрагимов Тўхтамурад Суннатуллаевич өзбек тілі
Маменов Даниер Журашевич өзбек тілі
Туякова Мехринисо Кадыровна орыс тілі
Тажиматова Гулноз Тайировна орыс тілі
Абдукаримова Сайёра Жунаевна орыс тілі
Омарова Саяра орыс тілі
Мамитова Зухра Халиловна ағылшын тілі
Маннапова Хилола Алимовна ағылшын тілі
Курбанов Бахрама Батырханулы ағылшын тілі
Убайдуллаева Рисола Турсунбаевна ағылшын тілі
Кадиров Фаррух Математика
Ганишева Курбанжан Кудратиллаевна Математика
Абдураимов Равшан Курбанбаевич Математика
Ибрагимов Улугбек Болтабоевич Математика
Ешметова Иклима Алибаевна Математика
Маннапова Улпатхон Кудратуллаевна физика
Юнусов Абрар Ахмаджанович информатика
Ибрагимов Бекзоджон Рахманбердиевич информатика
Абдуваситова Мухаббат Зибибуллаена химия
Гайбуллаева Камила Икромовна биология
Сайдуллаев Музаффар Акимжанович география
Утешов Алиер Қурбаналиевич география
Атаев Хикмат Хакимжанович тарих
Абдувахитов Шавкат тарих
Тойматов Тулкин Султанбаевич тарих
Маменов Давран Журашевич ән-куй
Кенжаев Мамир Нуруллаевич еңбек
Кенжаева Эллара Шакировна еңбек
Ахмедова Мухаббат Ирсбаевна сурет
Ибрагимова Дильарам Абдуллаевна өзін-өзі тану
Ибрагимов Султанмурат дене шынықтыру
Сайдалиев Хасан Закирович дене шынықтыру
Бабашев Шухрат Миразизович дене шынықтыру
Палпиев Уринбасор Мирзаханович дене шынықтыру
Ибрагимов Дастан Султамуратович дене шынықтыру
Исаков Зухриддин Пахритдинович дене шынықтыру
Кабулов Бахрам дене шынықтыру
Эшметов Шомухаммад Адилович АӘД
Тажитдинов Саиидахмад Юлдашбаевич бастауыш
Нарзуллаева Бибимарям Абдурашидовна бастауыш
Абдураимова Дилорам Маккамбаевна бастауыш
Каххарова Нигара Рустамовна бастауыш
Атажанова Дилафруз Бахрамовна бастауыш
Бухарбаева Динара Анарбаевна бастауыш
Атаева Дилноза Марипович бастауыш
Худайбергенова Диларам Тажихановна бастауыш
Абубакирова Нафиса Шарафиддиновна бастауыш
Абдуллаева Зулхумар Туражановна бастауыш
Султанмуратова Дилноза Нурметовна бастауыш
Бабатаева Халима Дадажановна бастауыш
Абдуллаева Якут Мансуровна бастауыш
Юлдашева Севара Сабировна бастауыш
Рахметова Динара Абдулхайовна бастауыш
Сайдуллаева Юлдизхан Навоиевна бастауыш
Icon | Feedback